.

.

לְהַתְאִים & מגבר; טרי מחולק, 5-חבילה, שני תאים, סט של 5 מכולות עם מכסי נעילה, אחסון זכוכית, מכולות הכנת ארוחה עם חותם אטום, 27 עוז.

לְהַתְאִים & מגבר; טרי מחולק, 5-חבילה, שני תאים, סט של 5 מכולות עם מכסי נעילה, אחסון זכוכית, מכולות הכנת ארוחה עם חותם אטום, 27 עוז.

ILS 37.28
כמות
טובה זמינה

הכנת ארוחה קלה : מיכלי אחסון מזון מזכוכית עמידים עם מכסים מושלמים להכנת ארוחות, אריזת ארוחת צהריים ואחסון שאריות. ניתן לאחסן מיכלי אחסון מזון מזכוכית מחולקת במקרר או במקפיא לארוחות בריאות שמוכנות לצאת לדרך!. ערך : סט כולל חמש זכוכית מזון אחסון מכולות עם מכסים אטום כדי לשמור על מזון טרי. מיכלי הכנת הארוחות לשימוש חוזר זכוכית עבה ואיכותית לשימוש ללא דאגות. עם מיכלי אחסון מזון מזכוכית הכנת ארוחות היא פשוטה!. קל חם : קטן זכוכית מזון אחסון מכולות הם מיקרוגל ותנור בטוח. מקום שלך כבר ארוז זכוכית מזון אחסון מכולות עם חוצצים, עם המכסה כבוי, במיקרוגל או תנור עבור צנרת חמה ארוחת בוקר, צהריים או ערב!. מכסי נעילה 4 כיוונים : למיכלי הכנת ארוחות זכוכית אלה עם מכסים יש ארבע לשוניות הנצמדות וננעלות היטב. קל לפתוח, לגיבוב זכוכית מזון אחסון מכולות יש חותם חזק כדי למנוע דליפות! זכוכית מזון אחסון מכולות גדול קיבולת עבור ארוחות. פיט אנד טרי : מבוסס בפרובידנס, רי, פיט + טרי מתגאה ביצירת סגנונות פונקציונליים וייחודיים לגברים, נשים וילדיהם. לשקיות האוכל המבודדות המסוגננות לשימוש חוזר שלנו יש עמידות לאורך זמן, לכל מי שנמצא בדרכים!. כושר + טרי זכוכית מזון אחסון מכולות ארוחת הכנה 5 יחידות, זכוכית מזון אחסון מכולות עם מכסים אטום, קטן זכוכית, ארוחת הכנה מכולות לשימוש חוזר זכוכית, זכוכית מזון אחסון מכולות עם חוצצים.

מידע נוסף

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה