.

.

מסתובב ארובה ברדס כובע מגולוון נירוסטה, מסתובב ארובה ברדס כובע ספינר נגד טיוטת ארובה ספינר ברדס נירוסטה מתאים למפעל 200 ממ 22.10.24

מסתובב ארובה ברדס כובע מגולוון נירוסטה, מסתובב ארובה ברדס כובע ספינר נגד טיוטת ארובה ספינר ברדס נירוסטה מתאים למפעל 200 ממ 22.10.24

ILS 2.33
כמות
טובה זמינה

גודל : הקוטר התחתון הוא מתאים ביותר סטנדרטי ארובות. הקוטר התחתון הוא 100 מ מ, 110 מ מ, 150 מ מ, 160 מ מ, 200 מ מ, 300 מ מ, 350 מ מ, 400 מ מ, 450 מ מ, 500 מ מ. הוא מתאים ארובות סטנדרטי עם מבנה נירוסטה חסון ותומך התאמה אישית. אין רעש כאשר מאוורר אוורור הגג מסתובב. המרחק בין הלוחות הבולטים כלפי מטה קטן מספיק כדי למנוע כניסת מי גשמים למערכת האוורור. כיסוי הגשם של האח הוא סוף מערכת האח ומגן על צינורות האח או התנור מפני אבק ומשקעים. כיסוי רכס הארובה עשוי נירוסטה. המוצר המוגמר חזק מאוד. החלק העליון של האח יכול לעמוד בשינויים במזג האוויר ולהבטיח אוורור יציב של האח ברוחות שליליות. פשוט הניחו את מכסה המנוע על הארובה והדקו אותו. זה מקל על פירוק, למשל לניקוי. מפרט : שם מוצר : אח כיסויחומר : נירוסטה מגולווןעמיד למים, שלג, עמיד לרוחהערה : זה הוא נגד כיור חרטום. זרם האוויר השוקע מייצר רק רוח. אם יש בעיה כשאין רוח (אח/תנור מעשן), הבעיה היא לא הרוח השוקעת.אזהרה : אם הארובה שלך ממוקמת יותר מ 1 מטר מתחת לשיא הגג, כל השמשה הקדמית נגד הכיור עלול להיכשל.תופעה שוקעת אופיינית : ברגע שהרוח נושבת, האח או הכיריים יפלטו עשן.ייתכן שיש שגיאות מדידה ידנית של גודל, אנא עיין במוצר בפועל קיבל, בבקשה להבין.

מידע נוסף

Product name:
Fireplace cover
Material:
stainless steel galvanized
Rainproof, snowproof, windproof:
Note:
This is an anti-sink fairing. The sinking air current produces only wind. If there is a problem when there is no wind (smoking fireplace/stove), the problem is not the sinking wind.
Warning:
If your chimney is located more than 1 meter below the roof apex, any anti-sink windshield may fail.
Typical sinking phenomenon:
As soon as the wind blows, the fireplace or stove will emit smoke.
There may be errors in the manual measurement of the size, please refer to the actual product received, please understand. :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה